• Pojazdy na akumulator Sklep

Jaki quad elektryczny dla dziecka?

2022-05-12
Jaki quad elektryczny dla dziecka?

Chcesz kupić quad elektryczny dla dziecka? Zatem koniecznie przeczytaj ten poradnik. Dowiesz się z niego nie tylko, jaki quad elektryczny dla dziecka warto wybrać, ale też jak dopasować pojazd do wieku Twojej pociechy. Sprawdź też, z jakiej okazji warto podarować maluchowi taki prezent.

Jaki quad elektryczny dla dziecka?

Quad to super prezent dla dzieci w różnym wieku. Dziś można kupić nawet pojazdy dla maluszków w wieku 3 lat, których ciągnie do motoryzacji. Kluczowe jest to, aby wiedzieć, jaki model będzie najlepszy dla Twojego dziecka. Pamiętaj o tym, że oprócz niewątpliwie ogromnej frajdy, którą gwarantują quady dla dzieci, zawsze duże znaczenie powinno odgrywać bezpieczeństwo. Dlatego postaw na modele, posiadające pasy bezpieczeństwa, hamulce natychmiastowo reagujące oraz atesty potwierdzające wysoką jakość quada.

Quady dla małych dzieci

Czy wiesz, że istnieją mini quady dla dzieci? Dzięki temu pierwszy quad możesz dać dziecku już, gdy skończy zaledwie kilka lat. Zatem, jaki quad dla dziecka 3 lata? Najlepiej sprawdzi się właśnie model mini lub też quady dla dzieci na akumulator, których moc nie przekracza 45W. Jeśli chodzi o dopuszczalną prędkość, to dobrze, aby wynosiła ona około 3 km/h. Quady dla małych dzieci mają formę zabawkową, dlatego też często są wyposażone w różne dodatkowe funkcje, takie jak np. światła, możliwość włączenia różnych melodyjek czy nawet radia.

Jaki quad dla dziecka 5 lat lub 6 lat?

Dziecko w wieku pięciu czy sześciu lat może bezpiecznie poruszać się na swoim zabawkowym quadzie. Zastanawiasz się, jaki quad dla dziecka 6 lat czy 5 lat warto wybrać? Zdecydowanie polecamy quady dla dzieci na akumulator. Maluch w tym wieku chce przede wszystkim cieszyć się czystą frajdą z jazdy. Akumulator starcza na maksymalnie 2 godziny jazdy. Mini quad dla dzieci będzie świetnym rozwiązaniem, gdyż wyglądają one jak kopie profesjonalnych quadów, ale w wersji mini, która jest dostosowana dla dzieci.

Aspektem, który warto wziąć pod uwagę przy zakupie quada jest rodzaj opon - polecane są miękkie koła EVA.

Ważna jest także ilość silników. Najlepsze są pojazdy wyposażone w napęd na 4 koła.

W przypadku pojazdów które mogą rozwinąć wyższą prędkość istotny jest pilot dla rodzica, za pomocą którego można bezpiecznie i szybko zatrzymać pojazd.

Dodatkową atrakcję stanowi odpalanie pojazdu kluczykiem oraz oświetlenie.

Quad elektryczny dla dzieci – na jaką okazję się sprawdzą?

Quady stały się bardzo popularnym prezentem na różne okazje. Jakie? No właśnie quady dla małych dzieci najczęściej kupowane są przez rodziców, którzy są zwolennikami motoryzacji. Wybierane są z okazji urodzin czy też świąt. Quady na akumulator bywają również częstym upominkiem zazwyczaj dla chłopców na Dzień Dziecka. Wówczas z uwagi na słoneczną pogodę, rodzice decydują się często na zakup pojazdu elektrycznego dla swojego malucha.