• Regulator bezszczotkowy 50A 2-3S BEC 6V/2.0A - E245T

Symbol: HI/E245T
302.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki Brak
Dostępność Mało
Waga 0.104 kg

Zamówienie telefoniczne: 790525079

Zostaw telefon
Ten bezszczotkowy regulator marki HobbyWing jest fabrycznie montowany w modelach Himoto. Zamknięta obudowa gwarantuje wodoodporność. Regulator odprowadza nadmiar ciepła za pomocą radiatora oraz wentylatora umieszczonego za kratką. Regulator jest przystosowany do krótkotrwałej pracy pod wodą. Przed kontaktem z wodą prosimy o zdjęcie wentylatora z obudowy i założenie go dopiero, gdy całość zostanie dokładnie osuszona.

Dwukierunkowość regulatora E245T pozwala na sterowanie pojazdem zarówno do przodu jak i do tyłu. Poza tym świetnie reaguje na gaz, a co więcej, moża tę reakcję odpowiednio regulować do swoich preferencji. Samochód może ruszać spokojnie i miękko w trybie "soft" albo bardzo zrywnie w trybie "very aggressive". Dostępnych trybów jest cztery i różnią się one siłą reakcji na gaz.

Regulator E245T obsługuje pakiety LiPo/LiFe w zakresie 2-3S oraz NiCD/NiMH w zakresie 4-9S. Ponadto, jest wyposażony w szereg zabezpieczeń. Możemy wymienić m.in:
  • Ochrona przed zbyt niskim napięciem
  • Ochrona przed przegrzewaniem się
  • Powiadomienie przed bliską utratą sygnału
Prąd stały wynosi 50A, a maksymalny 260A

Wszystkie te cechy i funkcje regulatora Hobbywing sprawiają, że jest to najlepszy wybór dla każdego modelu w skali 1:10 i 1:8.

  • Prąd: 260A
  • Waga: 139g
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie