• Duża Mata Muzyczna Super Keyboard

Symbol: ZGR.SLW988
380.00
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 58
Wpłata na konto 49
Dostawa 58
Dostępność Mało
Waga 2.6 kg

Zamówienie telefoniczne: 790525079

Zostaw telefon
Opis Mata Super Gigantyczny Keyboard (ZGR.SLW988)

Duża mata muzyczna w kształcie keyboardu to propozycja dla dzieci lubiących ruch, muzykę i świetną zabawę. Mata poprzez zabawę rozwija zdolności muzyczne, koordynację ręka - oko oraz zdolności sensoryczne. Zestaw składa się z maty z panelem muzycznym w górnej części oraz kabla MP3. Na panelu muzycznym znajdują się dwa głośniki, pokrętło głośności, wejście MP3 oraz 5 przycisków z wyborem trybów: tryb nagrywania, tryb odtwarzania nagranego dźwięku, tryb demo, tryb odtwarzania, tryb tonowy.
1)   Tryb odtwarzania i brzmienia:
Mata przechodzi do trybu odtwarzania po wciśnięciu klawisza. Domyślnym instrumentem jest fortepian. Można zmienić na inny po naciśnięciu przycisku „TONE". Do wyboru mamy 9 instrumentów. Matę można podłączyć do zewnętrznego urządzenia muzycznego, aby odtwarzać ulubione utwory. Funkcja demo nie jest dostępna po podłączeniu zewnętrznego urządzenia. Pozostałe funkcje pozostają niezmienne.
2)   Tryb DEMO
Mata przechodzi w tryb DEMO po naciśnięciu przycisku „DEMO". Tryb demonstracyjny nie reaguje na białe klawisze. Domyślnym instrumentem trybu demo jest fortepian, można go zmienić naciskając przycisk „TONE".
3)   Tryb Nagrywanie
Funkcja nagrywania zostanie włączona po naciśnięciu przycisku „RECORD", instrumenty można zmieniać po naciśnięciu przycisku „TONE". Pamięć zostanie wyczyszczona przez ponowne naciśnięcie przycisku „RECORD".
4)   Tryb Odtwarzanie nagranego dźwięku
Należy nacisnąć „PLAYBACK" aby otworzyć nagraną melodię
 
Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od 3-go roku życia. Zasilana jest bateriami AA (4X1,5V - brak w zestawie).
Zawartość zestawu
     ·       Gigantyczna mata,
     ·      Kabel MP3,
·      Instrukcja.
Wymiary
 
 
    ·      Mata ok. 260 x 74 cm
    ·      Opakowanie ok. 86 cm x 40 cm x 11 cm.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie